30 березня 2022

Як волонтерять на Тернопільщині

        

    На Тернопільщині волонтери щодня завантажують у фури і відправляють у зону бойових дій по 30 тонн гуманітарної допомоги. 

    Це продукти, медикаменти, одяг, засоби гігієни та буржуйки. Здебільшого, їх відправлять військовим, які боронять країну на Донецькому, Херсонському та Миколаївському напрямках.

   

«В останню фуру завантажили 32 тонни допомоги для Донецької та Харківської областей», - повідомив голова громадської організації «Схід та Захід єдині назавжди» Василь Конько. За його словами, передали військову амуніцію, продукти та ліки. До збору долучилися члени козацько-десантного рою, волонтери з Тернопільської, Лановецької та Зборівської громади на Тернопільщині, також з Теофіпільської громади, що на Хмельниччині.

   «Ми виступаємо пятою колоною тим захисникам у помочі, які зараз боронять наш кордон. Їм на полі бою набагато важче, тому ми прикладаємо максимум зусиль всіх громадських організацій, волонтерів, міського голови, депутатського корпусу. Щотижня стараємося дві фури відправити на східний кордон. Тут і тактичні речі, і продукти харчування, амуніція, медицина. Вони не повинні бути у Тернополі на складах, бо на передовій ці речі більш необхідні», – розповів В. Конько.

  Педагоги Тернопілля також з перших днів війни активно долучились до волонтерства у своїх  навчальних закладах. До обіду працюють онлайн, а після обіду приходять до школи, бо  готують деякі речі для воїнів, їжу для біженців, плетуть сітки.

Україна понад усе! Переможемо ворога разом!

Немає коментарів:

Дописати коментар