30 березня 2022

Освіта онлайн: особливості навчання на Тернопільщині

          

Третій тиждень учні Тернопільщини навчаються онлайн. До дистанційного навчання в школах області вже долучилися 3 тисячі 228 учнів з регіонів, де тривають бойові дії. Про це розповіла начальниця обласного управління освіти і науки ОВА Ольга Хома.

«Загалом у школах Тернопільщини онлайн-уроки проводять понад 32 тисячі вчителів», ˗ говорить начальниця обласного управління освіти і науки ОВА Ольга Хома. За її словами, в область приїхали 287 педагогів з інших регіонів, з них десятьох уже працевлаштували.

«У нас налагоджена система дистанційного навчання, але виникають питання щодо забезпечення дітей-переселенців гаджетами. Якщо батьки звертаються до закладів освіти чи до відділів освіти тої чи іншої громади, то в місцевих органах влади та закладах освіти намагаються допомогти таким учням. Ми маємо ноутбуки, які отримали торік», ˗ зазначила Ольга Хома.

За її словами, з початку повномасштабної війни з Тернопільщини виїхали майже 20 тисяч учнів.

         «19 тисяч 400 учнів долучилися до дистанційної форми навчання з-за кордону. Майже 80 дітей забрали документи з наших закладів освіти і продовжили навчання в іноземних школах. Виїжджають за кордон і вчителі. Із 36 тисяч педагогів понад три тисячі покинули територію України», ˗ повідомила начальниця обласного управління освіти і науки ОВА.

Разом до Перемоги!

Немає коментарів:

Дописати коментар