31 березня 2022

У Тернополі для переселенців проводять безкоштовні екскурсії містом

 

    Понад 100 тимчасово переміщених осіб з Харківщини, Житомирщини, Києва, Запоріжжя, Ірпеня та Гостомеля відвідали екскурсії Тернополем, які організовує Туристично-інформаційний центр.

  «Ми знайомимо людей, які через російську окупацію покинули свої домівки, з історією нашого міста. Водночас, такі заходи, сприяють налагодженню дружньої комунікації з ними», – каже директорка центру Ірина Потішна.

    Туристичний маршрут складається з кількох локацій, зосереджених у центрі Тернополя. Людей знайомлять з історією міста, головними міськими памятками: Старий замок, Архикатедральний собор, Театральний майдан. До проведення екскурсій залучили також тернопільських краєзнавців та істориків.

    За словами Ірини Потішної, в будні дні проводять по одній екскурсії, у вихідні – по дві.

   «Ми бачимо, що людям подобаються такі ініціативи. Вони ставлять багато запитань, через історію краще пізнають менталітет та звичаї тернополян. Екскурсії Тернополем проводять українською мовою. Це допомагає тимчасово переміщеним особам, які спілкуються російською, краще опанувати українську», – розповіла Ірина Потішна.

  Директорка центру каже, що для дітей організували окрему маршрутну локацію – тернопільським театральним закуліссям. Також діти можуть приносити свої малюнки у резиденцію Туристично-інформаційного центру, що розміщена на майдані біля драмтеатру. Їх можна обміняти на іграшки та взяти участь разом з батьками у майстер-класах.

  Записатися на безкоштовні екскурсії можна за номером: 098 052 07 20.

Немає коментарів:

Дописати коментар