28 березня 2022

Як кожен із нас може допомогти країні. 38 день Україна борониться від ворога


 
Поодинці ми можемо так мало;
разом ми можемо перевернути гори
Хелен Келлер
 

     1.     Варто звертатися до людей з-за кордону, особливо тих, які мають політичну та суспільну вагу, є відомими, аби колись долучалися до підтримки України. Головне, для різних груп людей – різні меседжі. Не варто спамити всіх однаковим повідомленням.

2.     Можна вступати до територіальної оборони, щоб захищати своє місто та близьких.

3.     Допомагати фінансово. Наразі існує дуже велика кількість фондів та багато цивільних потребують допомоги. Комусь можна переказати кошти, доставити ліки / продукти чи речі першої необхідності.

4.     Волонтерити на місцях або онлайн (IT-армія). Друкувати флаєри, розміщувати рекламу онлайн, скаржитись на канали / сторінки / профілі, які несуть загрозу країні.

5.     Підписати офіційну петицію та поширити посилання на неї у соцмережах, серед своїх родичів, друзів та знайомих. Так важливе звернення швидше збере необхідну кількість голосів і відповідно буде розглянуте.

6.     Стати донором крові. Дізнатися інформацію про потреби в крові та записатися можна через платформу від ДонорUA.

7.     Що ще можна зробити – знімайте вказівники на своїй місцевості, засипайте окупантські мітки, друкуйте звернення до окупантів щодо того як здатися і розвішуйте у своїй місцевості.

Тримаймося разом та допомагаємо одне одному – допомагаємо Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар