17 лютого 2023

У Тернополі погасили марки «Воїни світла. Воїни добра»

 

15 лютого 2023 р. у Тернополі відбулося спеціальне погашення марок «Воїни світла. Воїни добра». Таким чином відзначили працівників критичної інфраструктури.

Марки присвятили людям, які 24/7 відновлюють пошкоджені об’єкти. Недооцінити їхній внесок неможливо! Їх назвали на честь цих професій – «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники» та «Газовики».

До їх урочистого погашення 15 лютого долучився заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель.

«Це відзнака для наших дорожників, зв’язківців, енергетиків, водопостачальників та газовиків, які попри небезпеку та ризики для життя героїчно працюють і дбають про кожного українця. Дякую всім, хто щоденною самовідданою роботою наближає нашу Перемогу!» – сказав Ігор Михайлович.

«Символічно, що у день свята Стрітення Господнього, світ побачить поштовий блок «ВОЇНИ СВІТЛА. ВОЇНИ ДОБРА». Він ще раз доводить всьому світу беззаперечну істину про працівників наших комунальних підприємств, які відновлюють інфраструктуру і наші міста після ракетних обстрілів, – зазначає Сергій Надал, мер міста. – Це – справді воїни світла, які ціною своєї професійності, самовіддачі, героїзму працюють задля оперативної подачі електроенергії у наші домівки. Це справжні воїни добра, які відновлюють дороги, ремонтують газопроводи, водогони, каналізацію, забезпечують подачу тепла. Шана, повага і слова вдячності усім, хто забезпечує функціонування та життєдіяльність міста і його мешканців. Нехай наступна марка була присвячена саме перемозі України».

Загальний тираж – 300 000 примірників. Від сьогодні марки та конверти можна придбати у поштових відділеннях Тернопільщини.

«Життя переможе смерть, а світ темряву» – написано на картці.

Немає коментарів:

Дописати коментар