15 лютого 2023

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію, як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вкотре, перегортаючи сторінки Афганської війни, яка і через 34 роки з дня виводу військ, нагадує про себе невимовним болем згорьованих родин, що втратили своїх синів, нагадує муками й стражданнями тих, хто пройшов через неї та залишився живим.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали та загинули. Ми поділяємо біль втрати з тими, хто не дочекався з цієї війни своїх близьких, схиляємо голови перед величчю їх подвигу. Щиро бажаємо усім міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, мирного неба над головою.

Немає коментарів:

Дописати коментар