27 червня 2022

Про заходи до Дня Конституції України

          У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї на основі експонатів з фондових збірок створено виставку до 26-ї річниці Конституції України, яка носить назву «Українська Конституція основний документ держави, гарант суверенітету, демократії, прав і свобод громадян». На ній представлені матеріали про конституційні проєкти різних періодів історії українського державотворення.
 
Виставка функціонуватиме з 28 червня по 11 липня.
 
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей запрошують до читання та перегляду.
Працівники відділу обслуговування учнів 5-11 класів Тернопільської обласної дитячої книгозбірні підготували віртуальний журнал. Також в читальному залі бібліотеки представлено книжкову виставку «Конституція України: історія та сьогодення».
«День Конституції України одне з найбільших державних свят. Воно визначає політичний устрій держави, а також є символом демократії, рівноправ’я та територіальної цілісності. Сьогодні для українців це свято є особливим, адже ми знову боремося за українську землю, за свободу, за право мирно жити на своїй землі. Українці сильний і волелюбний народ! Ми обов’язково переможемо ворога, збережемо незалежність України та Конституцію! З Днем Конституції, дорогі українці! Все буде Україна! Слава Україні!» розповідають у бібліотеці.
Наші герої сьогодні стоять на смерть за конституційне право бути вільними та незалежними. Слава Україні! Героям Слава!

Немає коментарів:

Дописати коментар