27 червня 2022

У Тернополі відкрили гуманітарний хаб для переміщених осіб та потребуючих

           


У Тернополі на базі Духовного центру імені Данила Галицького у Тернополі запрацював гуманітарний хаб, куди можуть звернутися за допомогою ті, хто цього найбільше потребує.

Відкриття подібного місця стало можливе за сприяння Громадської ради при Тернопільській ОВА та громадським організаціям області.

Пункт допомоги біженцям мають намір зробити діючим на постійній основі. Поки ж він працюватиме лише два дні на тиждень.

«Приходить допомога різна і мусимо все сортувати. Маємо два приміщення – складське і те, де для себе зможуть обрати одяг внутрішньо переміщені  особи та нужденні», говорить настоятель Духовного центру отець Миколай.

За словами членів Громадської ради при ОДА, в лютому люди приїхали до Тернополя в куртках та зимових речах. Зараз же вони зможуть прийти сюди та обрати собі одяг, відповідно до власних потреб.

«Ми повинні допомагати ВПО із максимально зручним переїздом на Тернопільщину та подальшим влаштуванням. Дуже часто буває, що люди їхали поспіхом і не мали змоги взяти з собою одяг, речі першої потреби. Ми маємо закордонних партнерів, які привозять гуманітарну допомогу і на базі духовного центру відкрили цей хаб, аби допомагати людям. Також велика дяка отцю Миколі Зінькевичу, який допоміг нам з приміщенням», зазначив голова громадської ради при Тернопільській ОВА Валерій Федорейко.

Разом до перемоги!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар