23 травня 2022

Про допомогу постраждалим українцям у Тернополі

       

 Українці, які приїхали у Тернопіль із зони бойових дій, можуть отримати безкоштовну правову, психологічну та гуманітарну допомогу. Проєкт реалізовується за співпраці з Благодійним фондом «Рокада». Поділіться цими телефонами з переселенцями, яким потрібна допомога +38(050) 03-32-043 або +38(096) 03-32-043.

Уперше в Тернополі в Благодійному Фонді «Карітас» запустили електронну реєстрацію для отримання благодійної гуманітарної допомоги. Про це повідомляє відділ комунікації «Карітас Тернопіль». Переселенці отримують допомогу через телеграм-канал Caritas_ternopil. Онлайн реєстрацію в мережі «Карітасу» зараз впроваджено лише в двох містах України: Дніпрі та Тернополі.

«Завдяки цьому рішенню, тепер не потрібно стояти в живих чергах, займати свою чергу з самого ранку, переживати чи «вистачить» допомоги. Процес реєстрації проходить максимально швидко, а отримання допомоги легко і зручно», повідомляють у благодійній організації.

Отримати гуманітарну допомогу в осередку «Карітасу» можуть всі, хто вимушено переїхав в Тернопільську область із зон бойових дій. Якщо особи, крім факту переселення, також належать до соціально вразливих категорій та можуть пред’явити документи, які це підтверджують, вони отримують покращену допомогу від партнерів «Карітас Україна» в рамках проєкту #emergency_appeal

Для того, щоб переселеним особам потрапити в електронну чергу потрібно: 1. Знайти в телеграмі канал Caritas_ternopil

2. Приєднатись до каналу.

3. В прикріпленому повідомленні розміщена google форма. Її потрібно заповнити.

 4. Очікувати на своє прізвище у списках, які публікуються в цьому ж телеграм каналі на кожну дату.

 5. Прийти вказаного числа в осередок «Карітас» по допомогу та принести з собою документи, які посвідчують особу та/або соціальну категорію.

Така інновація допомогла створити комфортні умови з думкою про переселенців та зменшити черги людей на подвір’ї осередку.

Від початку повномасштабної війни у організації відновили проєкти допомоги родинам біженців та внутрішньо переміщеним особам. У «Карітасі» діє тимчасовий прихисток та надання продуктових та гігієнічних наборів, підгузників для дітей та дорослих, дитячі суміші та пюре, корм для тварин, тощо за попередньою реєстрацію. Також, потребуючі люди можуть отримати одяг, взуття, постільну білизну, рушники, дитячі товари (візочки, ліжечка, манежі, тощо) за потреби.

Довідка:

Осередок «Карітас Тернопіль» знаходиться за адресою:

вул. Замонастирська, 1. м. Тернопіль.

Телефон гарячої лінії 0689492949

Посилання на фб сторінку: https://www.facebook.com/caritasternopil/ 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар