10 березня 2022

Як живуть громади Тернопільського району в умовах війни

         Бережанська ОТГ та населені пункти, які увійшли в громаду організувала в деяких закладах освіти пункти пошиття маскувальних сіток. Працюють також пункти прийому продовольства, засобів гігієни та іншої необхідної допомоги для військових та переселенців. Бережанщина вже вдруге отримує допомогу з-за кордону (місто-побратим Ключборком) та відправляє в різні куточки України, де тривають бої. 

       У Бережанах для отримання консультацій з питань внутрішнього переміщення населення та інших питань звертатись за телефонами: 0962098495 або (03548) 2-14-37.

     Збаразька ОТГ. В приміщенні міської ради організували штаб для збору допомоги. Багато допомоги отримують з Польщі (майже щоденні доставки). Усе, що надсилають іноземні благодійники, а також те, що вдалось зібрати власними силами, сортують та направляють військовим та переселенцям. Станом на 8.03. сформували та передали 1200 медичних аптечок, які зможуть рятувати життя нашим військовим. Отримали також три автомобілі швидкої допомоги та передали їх в зону активних військових дій. У Збаражі та околицях міста розмістили понад тисячу людей, які були змушені покинути свої домівки. Для них також збирають необхідні речі та допомогу. 

Контакти для тих, хто хоче допомогти 068 367 86 65.

Зборівська ОТГ отримала гуманітарну допомогу (майже 8 тонн) для захисників, потерпілих від військових дій, переселенців, потреб лікувально-профілактичних закладів із Німеччини. 

Допомога приймається у Зборівській міській раді (096 58 40 824).

Підволочиська ОТГ. У приміщення селищної ради та старостинських округів щоденно жителі приносять продукти харчування, медикаменти, засоби першої необхідності та гігієни, непродовольчі товари, одяг та інше. У загальноосвітніх та культурних закладах громади усі бажаючі плетуть маскувальні сітки, готують їжу, енергетичні батончики, салати для військових. Приймають вимушених переселенців, які в останні дні залишаються тут, а не проходять «транзитом». 

Допомога приймається за т. 068 43 14 677.

Підгаєцька ОТГ відправляє вантажі з гуманітарною допомогою в області, де проходять активні бойові дії. Люди допомагають коштами, продуктами, готують вареники, печуть тістечка. У громаді також приймають людей, які були змушені покинути свої домівки. 

Розгорнуті пункти прихистку в садках і школах. З питань поселення чи допомоги звертатись до Підгаєцької міської ради або за т. 098 756 8871, 067 208 1565.

Теребовлянська ОТГ. Волонтерський центр у Теребовлі збирає допомогу для військових, добровольців з тероборони. Облаштовано пункти з підігрівом для ночівлі людей, які приїжджають у громаду так званим «транзитом». У громаді розміщено понад півтисячі осіб, які вирішили зупинитись тут на тривалий час. Допомога приймається за т. 067 526 47 86.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар