10 березня 2022

Як живуть громади Кременецького району в умовах війни

 Кременецька ОТГ

     У громаді всі працюють для того, щоб підтримати воїнів. Дуже багато волонтерів зголосились власними авто забирати допомогу з-за кордону. Із Кременеччини вже відправили у гарячі точки близько 40 тон продуктів та засобів гігієни для воїнів. Приймають переселенців, створюють загони тероборони. Також в Кременці починає працювати Центр надання психологічної допомоги, який розміститься в приміщенні ЦОК НАФТОГАЗ УКРАЇНИ по вулиці Шевченка 18 (навпроти Тисячу дрібниць). Допомога приймається у волонтерському центрі, який знаходиться по вулиці Шевченка 75 (біля магазину Шипшина). 

Телефон для довідок 0935252347.

 

Вишнівецька ОТГ

     Мешканці активно збирають допомогу для воїнів та людей, які прибули з територій, де ведуться активні бойові дії. Люди активно долучаються до тероборони. Отримують допомогу від людей, які живуть у всіх куточках України, групують і щодня відправляють і військовим 44-ї бригади і місцевим мешканцям з територій війни. Медики Вишнівця проходять навчання з першої медичної допомоги в час війни. 

Речі або кошти можна приносити у Вишнівецьку селищну раду.

 

Лановецька ОТГ

      У громаді вже прийняли кілька сотень переселенців. Багато людей залишаються тут ненадовго. Лише, аби відпочити з дороги. 

Волонтери працюють в кожному населеному пункті: хтось робить консервацію, хтось пече печиво для захисників, хтось приймає-сортує допомогу. Її громаді надає Німеччина (м. Вісбаден), доставлено засоби гігієни, медичні препарати, дитяче харчування, ковдри, чай та солодощі. Збір організували земляки Ігор Бойчук та Ярослава Говоровська. Допомога буде направлена на потреби українських військовослужбовців та місцевої лікарні.

 

Почаївська ОТГ

            У Почаєві люди активно збирають допомогу, щоб підтримати наших бійців.

Волонтерський центр працює в Почаївському історико-художньому музею за адресою м. Почаїв, вул. Банкова, 1. 

     У міській раді цілодобово функціонує службовий телефон 0683689938. 

   З питань поселення та розміщення приїжджих громадян звертатись за телефоном 0962371252.

 

Шумська ОТГ

      В громаді проживає зараз близько тисячі вимушених переселенців, яких гостинно прийняли шумчани. Активно в Шумську та околицях працюють волонтери. Частину зібраної допомоги вже відправили у Харків, Київ, Суми. 

Формуються також аптечки та надаються засоби гігієни для людей, які відправляються на війну місцевими військкоматами. 

         Шумська громада відвантажила чергову гуманітарну допомогу вагою близько 6 тонн, яка направлена для забезпечення потреб військовослужбовців м. Києва та Василькова. Пункт збору допомоги у громаді: вул. Українська, 59, м. Шумськ, перший поверх адмінбудинку. 

Контактна особа: 0963905600 (Жанна).

Немає коментарів:

Дописати коментар