17 квітня 2024

Про акцію «Зберемо 100 дронів до 18 квітня»

 Військовослужбовець, ексголова Тернопільської ОДА Степан Барна організував збір дронів із нагоди дня народження загиблого на війні брата Олега Барни, якому 18 квітня мало би виповнитися 57 років.

«Ми разом із родиною, друзями, однодумцями та побратимами із мого підрозділу мотопіхотного батальйону 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оголошуємо акцію і гарантуємо доставку «Зберемо 100 дронів до 18 квітня», які спрямуємо на окупантів. 


   Це найкращий подарунок, який ми разом можемо зробити для нього. Ворог повинен відчути, що за смерть українського Героя ми будемо мститись, багато дронів ‒ багато уражених і знищених цілей,‒ зауважив Степан Барна.

В память про Героя, мужнього воїна, народного депутата 8-го скликання (2014-2019 рр.), справжнього борця за волю України, працівники ТОКІППО долучилися до акції «Зберемо 100 дронів до 18 квітня».


Олександр Петровський
, директор Тернопільського ОКІППО зауважив, що спільна мета кожного із нас – це єднання та взаємодопомога: «Наша сила в єдності, бо ми не можемо відчувати себе в безпеці без армії, а армія не може існувати без нас!»


Степан Барна
висловив слова вдячності дирекції та працівникам Тернопільського ОКІППО за придбаний, в черговий раз, дрон, зауваживши: «Брат за брата! Вчитель за вчителя! Разом переможемо!» 


Немає коментарів:

Дописати коментар