23 серпня 2023

З Днем Прапора та 32-м Днем Незалежності, Україно!

 


Щороку 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора.

День Державного прапора України – важливе свято для кожного українця, бо наш прапор є символом єднання усього народу, символом української ідентичності, боротьби за волю, свободу та незалежність. Там, де наші Герої звільняють святу українську землю, завжди майорить державний прапор.

В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої Перемоги, яку впевнено наближають Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери! І вона неодмінно буде за Україною!

24 серпня дуже особливе свято – День Незалежності України. Нашій країні – 32. І ми вдруге зустрічаємо це свято в умовах війни. Проте віримо, що незабаром настане й день нашої Перемоги. Попри всі жахи війни, українців не зламати, не залякати, а головне – не відібрати Незалежність.

Сьогодні цю волю і незалежність України ми вкотре маємо виборювати.

І обов’язково переможемо і виборемо!

І на широких жовтих полях буятиме пшениця, у відбудованих школах сміятимуться діти, а блакитне небо  буде чистим і безпечним.

Зі святом, нація нескорених!

Зі святом, нація непереможених!

Дякуємо кожному військовому та військовій, які ризикують життям заради Незалежності України.

Слава нашим Героям! Слава Україні!

Вічна слава усім Героям, які віддали за Україну своє життя!

Немає коментарів:

Дописати коментар