09 червня 2023

Грамоти від Залужного вручили маленьким волонтерам з Тернопільщини

 

Українці щодня допомагають Збройним Силам, вірять у Перемогу і дають гідну відсіч окупантам. Ми – нескорені, і особливою нашою гордістю є діти. Аби подякувати їм, 8 червня 2023 р. в обласному Драмтеатрі імені Т. Шевченка зібрали маленьких тернополян і мешканців області, які волонтерять від початку війни. Військові подякували малечі за їхню дорослу позицію і вручили грамоти від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Урочистий захід розпочали виконанням Державного гімну. Далі за велику допомогу Збройним Силам і таку дорослу патріотичну позицію дітям подякував полковник Антон Бученко. Також він висловив вдячність батькам, адже саме вони виховують небайдуже до подій в державі покоління. «Мені випала велика честь нагородити сьогодні грамотами наших маленьких захисників і захисниць. Ви своїми діями щодня наближаєте нашу Перемогу! Дякую вашим батькам та вчителям за виховання, і те, що вони вклали у вас душу і людяність!», – висловився Антон Бученко.

Опісля, під гучні оплески, військові нагородили юних волонтерів грамотами від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного, та вручили їм символічні подарунки. Всього за сприяння армії у боротьбі з ворогом відзначили 72 дитини з різних громад.

Всі діти, які завітали на нагородження, у різний спосіб підтримували військових. Хтось організовував благодійні ярмарки, виготовляв і продавав іграшки чи прикраси, ходив колядувати на Різдвяні свята та збирав донати, самотужки заробляв гроші для захисників. Маленькі волонтери навіть віддавали власні кошти, які збирали на довгоочікувану приставку чи ляльку, для нашої армії. Діти давно зрозуміли, що таке війна, і це знання прийшло до них не зі шкільних підручників. У малечі вкрали щасливе дитинство, але не зламали…

Разом до Перемоги!

 

Фото з відкритих джерел

Немає коментарів:

Дописати коментар