02 листопада 2022

Навчання освітян із цивільного захисту

 

28 жовтня 2022 року в інституті проведено об’єктове тренування з цивільного захисту на тему «Дії керівного і начальницького складу ТОКІППО при загрозі виникнення (виникненні) надзвичайної ситуації в умовах воєнного стану. Дії учасників освітнього процесу при проведенні екстреної евакуації»

Захід відбувся  відповідно до наказів директора інституту «Про підсумки підготовки до цивільного захисту в ТОКІППО за 2021 рік та завдання на 2022 рік» від 04.01.2022 року № 01-ОД, «Про проведення об’єктового тренування з цивільного захисту в 2022 році»  від 27.09.2022року № 64-ОД. Під час підготовки та проведення тренування  уточнено документацію з цивільного захисту інституту, проведено технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння тощо. Адміністрацією інституту здійснено заходи щодо облаштування захисної споруди (найпростішого укриття). Від НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області участь в підготовці і проведенні заняття, прийняв викладач-методист підполковник служби ЦЗ Андрунько В.Є.

 Із презентацією матеріалів щодо мінної безпеки та поводження з виявленими вибухонебезпечними предметами виступив провідний фахівець відділу з цивільного захисту Тернопільського районного управління ДСНСУ в Тернопільській області старший лейтенант служби ЦЗ Бубела В.М.  

Мета тренування досягнута. Загальна оцінка тренування ‒  задовільно. За підсумками тренування видано наказ, складено план усунення недоліків.

Немає коментарів:

Дописати коментар