08 серпня 2022

Тернопільська обласна бібліотека для дітей закликає долучитися до акції «Подаруйте книгу бібліотеці»

 

Акція «Подаруйте книгу бібліотеці» має за мету поповнити бібліотечні фонди та дати можливість кожному зробити внесок у розвиток української культури та промоцію читання.

«Кажуть, коли людина перестає читати — вона перестає мислити. Важко не погодитись із цією думкою, як і переоцінити значення книги в нашому житті. Саме зараз, у час війни, ми особливо потребуємо цього паперового «антидепресанта», який здатний не лише відволікти і заспокоїти, але й посилити пам’ять, розвинути аналітичні здібності, критичне мислення, натренувати мозок для швидкої реакції у непередбачуваних обставинах.

На жаль, із зрозумілих причин, сьогодні держава не в змозі у повній мірі забезпечити бібліотеки новими сучасними книгами. Та попри все, нашим завданням є втримати культурний фронт, не залишити читача без духовної поживи, забезпечити оновлення книжкових фондів. І саме ви, дорогі читачі, тернополяни, українці, можете допомогти зробити цю місію здійсненною! Якщо ви захоплюєтесь книгами так само, як і ми, маєте у своїх колекціях прочитані, добре збережені видання, якими можете поділитись з іншими — принесіть їх у бібліотеку. Цим шляхетним вчинком ви не лише поповните фонди нашої книгозбірні, але й зробите свій внесок у розвиток української культури, промоцію читання, а отже — наблизите країну до перемоги», — закликають у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.

Немає коментарів:

Дописати коментар