27 квітня 2022

Як працює Тернопільський ОКІППО в умовах воєнного стану

 

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти з перших днів воєнної агресії зосередив увагу на наданні посильної допомоги Збройним силам України, силам територіальної оборони, вимушеним переселенцям, а також усім, хто такої допомоги потребує в цей надважкий для нашої країни час.

Адміністрація та працівники інституту долучаються до активної волонтерської діяльності в складі волонтерських груп як за місцем праці й проживання, так і об’єднуючись за окремими напрямами й інтересами.

Як зауважив директор ТОКІППО Олександр Миколайович Петровський: «Наші працівники перераховують кошти на підтримку армії, збирають медичні препарати для потреб територіальної оборони та ЗСУ, виготовляють маскувальні сітки, ведуть боротьбу в інформаційному просторі, допомагають в розміщенні внутрішньо переміщених осіб у гуртожитку ТОКІППО (відповідно до кількості вільних місць). За сприяння Тернопільської обласної ради, гуманітарного штабу та волонтерських організацій організоване гаряче харчування для ВПО, які проживають у гуртожитку інституту, а також його своєчасне довезення службовим автомобілем інституту; здійснюється збір речей для дорослих та дітей, засобів індивідуальної гігієни, продуктів харчування, солодощів та медикаментів; проводиться цілодобове чергування працівників інституту (за згодою) та відповідальних працівників (від адміністрації) з метою надання соціальної підтримки та психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам».

На сайті інституту створено блоги:

Ø     «Війна. Інформаційний вісник».

Детально за покликанням: https://tokippo-vijna2022.blogspot.com/

Ø     «Психологічна допомога».

Детально за покликанням: https://tokippo-psychological-help.blogspot.com/

Ø     «Вісник медіаграмотності».

Детально за покликанням: https://tokippo-media.blogspot.com/

На вищезазначених блогах освітяни, а також внутрішньо переміщені особи, які отримали прихисток на Тернопільщині, можуть дізнатися про звитяжні подвиги Героїв України на війні і в тилу, зокрема: як стати корисним Українській Державі та проявити свою громадянську позицію, отримати психологічну допомогу, як користуватись джерелами в інформаційному просторі та адекватно оцінювати отриману інформацію. З ініціативи Тернопільського ОКІППО, обласної учнівської асоціації «Авангард» у партнерстві із Українським державним центром позашкільної освіти започатковано спецпроєкт #наблизимоперемогуразом» на підтримку міст-героїв: Маріуполя, Сум, Харкова, Бучі, Гостомеля, Херсона, Чернігова та всіх інших населених пунктів України, що потерпають від окупантів. Детально про проєкт можна дізнатись за покликанням:

https://ippo.edu.te.ua/about/news/specproekt-nablizimoperemogurazom-rozshiryuetsya

На безоплатній основі організовано курси підвищення рівня володіння українською мовою (розвитку таких видів мовленнєвої діяльності, як говоріння, читання, письмо, слухання)  для тимчасово переміщених осіб різних вікових категорій. Детально про проєкт можна дізнатись за покликанням: https://ippo.edu.te.ua/about/news/organizovano-kursi-pidvishhennya-rivnya-volodinnya-ukrainskoyu-movoyu-na-bezoplatnij-osnovi-dlya-timchasovo-peremishhenih-osib-riznih-vikovih-kategorij1

Не припиняючи своєї волонтерської діяльності, інститут здійснює  науково-методичну та педагогічну роботу за основними напрямами, зокрема відновлено освітній процес із 14 березня 2022 року у дистанційному режимі, з метою підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Тернопільщини.

Виборюємо нашу перемогу спільними зусиллями кожного з нас! Кожен на своєму місці, виконуючи свою роботу, наближує нашу країну до перемоги! Разом мисила! Разом  ‒ до перемоги!
   
Немає коментарів:

Дописати коментар