11 квітня 2022

Купи «Пряник Перемоги» ̶ допоможи воїну


Таку акцію проводять у Тернополі волонтери Благодійного фонду «Промінь сонця». Всі кошти від продажу солодких виробів у вигляді голуба миру з українською символікою, які автори проєкту й волонтери нарекли «Пряниками Перемоги», підуть на закупівлю необхідного для наших земляків-захисників з тероборони, які невдовзі вирушають у гарячі точки.

Благодійний фонд, який запустив проєкт із продажем пряників, ще й опікується дітками переселенців.  

«Перші кошти на закупівлю продуктів для пряників ми, волонтери Благодійного фонду «Промінь сонця», взяли саме із тих, які жертвували батьки на підтримку нашої дитячої кімнати,  ̶  розповідає голова правління БФ «Промінь сонця», координаторка дитячої кімнати і проєкту «Пряники перемоги» Олена Мудра.  ̶  Закупили продукти для випікання медово-імбирних пряників. Випекли першу партію – все це робота волонтерки Надії Надвернюк».

На порозі другий етап випікання нової партії солодощів, прикрашання, пакування та реалізації патріотичних пряників.  

Солодощі можна придбати у приміщенні на вул. Багата, 5, де розташована дитяча кімната або перерахувати на рахунок Благодійного фонду. Хто не має можливості прийти у приміщення на Багатій, волонтери більші партії замовлень обіцяють самотужки доправити адресатам.

Вартість кожного пряника – від 50 грн. Проте навіть перші покупці не обмежувались саме такою сумою, всі давали більше. Отже, вже є перші кошти на придбання продуктів для випікання більшої партії. Волонтери також просять долучатись наших земляків, які проживають за кордоном.  

«Пряники свіженькі і надзвичайно смачні. А ще – спечені з любов’ю до наших воїнів, які бережуть наш спокій і боронять рідну країну в цей непростий час,  ̶  каже Олена Мудра.  ̶  Чим більше ми їх спечемо, тим більше допоможемо нашим хлопцям. Бо що таке «Пряник Перемоги»? Це наша любов і надія, це можливість ще у якісь спосіб долучитись до руху допомоги нашим захисникам, це кропітка праця і дуже вишуканий смак».

Тільки українська господиня зможе спекти і задекорувати із таким завзяттям імбирний чудовий символ миру і Перемоги України! Тому  ̶  долучайтесь!

Немає коментарів:

Дописати коментар