26 квітня 2022

Діти з Тернопільщини зігрівають серця військових своїми роботами

          

          В Обласний літературно-меморіальний музей Юліуша Словацького, дітки з Тернопільщини та інших регіонів України, які зараз живуть у нашому краї, під керівництвом художниці Ольги Зозулі намалювали весняні букетики вербових котиків із синьо-жовтими стрічками.


Патріотичні малюнки та вироби учнів Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру передали на передову. Ці чисті й щирі дитячі роботи зігріватимуть серця військових. А ще вихованці школи постійно створюють листівки і пишуть чуттєві листи на підтримку Збройних Сил України.

Символічні листівки та свої вітання діти і спеціалісти Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації з Наталею Турецькою теж передадуть Захисникам України на передову. У закладі відтворили на папері рідний жовто-блакитний стяг і залишили відбитки своїх долонь. Дітки й педагоги вірять, що тепло їхніх рук відчують наші воїни-Захисники!

Як наголошує голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, з такою підтримкою від наймолодших українців наші воїни обов’язково здолають ворога!

Немає коментарів:

Дописати коментар