12 квітня 2022

Корисні мобільні додатки і чат-боти під час війни

 

Мобільні додатки: 

«Єтривога» 

Так, скоріш за все, ви знаєте за цей додаток і вже його встановили. Але якщо раптом ні, то зробіть це. Додаток корисний не лише тим, що сповіщає про повітряну тривогу, а й тим, що робить це достатньо гучно, щоб, наприклад, розбудити вас вночі. 

 Tactic Med Aid 

75–90% військових та цивільних гинуть від поранень, якщо не була надана домедична допомога. Тому, щоб навчити українців оперативно надавати першу домедичну допомогу постраждалим під час війни, понад 20 волонтерів створили мобільний додаток TacticMedAid. 

 Hearty app 

Мобільний застосунок Hearty app допомагає батькам дбати про емоційний та психічний стан дітей під час війни. Додаток підказує прості ігри та активності. Він працює оффлайн і його можна використовувати навіть в укриттях. У застосунку також доступні книги, аудіоказки українською та інший контент. 

 Чат-боти у Telegram: 

 Джгут 2.0. Перша допомога 

Чат-бот розповість, що робити, якщо ви не знаєте/не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги. 

@FastAid_bot

 SaveUA 

Бот допоможе знайти у своїй області волонтерів та запропонувати власну допомогу потребуючим, а саме: продукти харчування, транспорт, паливо, помешкання тощо. 

@saveua_bot

 Нам по дорозі 

Бот допомагає зв’язатись українцям, які мають авто з громадянами, яким немає чим добратися. 

@nampodorozi_bot 

Прихисти українців 

Цей бот допомагає знайти та зв’язатись людям, які можуть надати помешкання тим хто його потребує. 

@shelter_for_ukrainians_bot 

 Турботник 

Допомагає українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи. 

@turbotnyk_bot 

 Дитина не сама 

Бот допоможе, якщо ви бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї, якщо ваша дитина загубилася, якщо ви бачите самотню дитину, якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей або якщо ви маєте інші питання стосовно дітей. 

@dytyna_ne_sama_bot 

 Пошук зниклих 

У цьому чат-боті зібрана оперативна інформація стосовно дорослих та дітей, які загубилися та дітей, яких знайшли. Також тут є інформація стосовно дорослих, зв’язок із якими було втрачено. @poshuk_znyklyh 

 Е-споживач 

Тут збирають інформацію про завищені ціни під час оренди помешкання чи користування будь-якими послугами. 

@derzhspozhivsluzhba_bot

 

Немає коментарів:

Дописати коментар