04 квітня 2022

У Тернополі зібрали гроші на підтримку Збройних сил України

           


У Тернополі провели благодійний турнір з більярду, щоб зібрати гроші для бійців.

Благодійний турнір відбувся в одному з місцевих клубів. Зареєструвалися на гру 25 людей. Про це розповів керівник федерації більярду Тернопільщини Андрій Мазепа. За його словами, серед учасників були й переселенці.

Змагалися на благодійному турнірі у виді більярду «піраміда». За одним зі столів грали тернополянин Юрій Сенів і киянин Олексій Руденко. «Усю зустріч – 3:0 виграв, але було нелегко, тому що з початку війни я не грав зовсім, тобто не брав кий у руки. Тому що спочатку взагалі не було настрою. Ось я трошки відпочив і з’явився настрій. Турнір – привід зіграти. Сподіваюся, що я зможу тут показати гру і сьогодні грати цілий день, щоб не сумувати», – каже Олексій Руденко.

«Ми повинні прикласти всі зусилля, щоб допомогти нашим воїнам боротися з фашистами. Я жив при перших фашистах, був навіть поранений, коли був малою дитиною, але я такого не бачив. Такого, що робить сьогодні росія – аналогів у світі, напевно, ніколи не було за всю історію всіх воєн, які існували», – каже Ростислав, найстарший учасник благодійного турніру (83 роки).

«Я з дитинства займаюся більярдом для себе. Зараз, будучи на пенсії, почав займатися більш професійно, їздити на турніри. Це моє хобі, я його дуже люблю. Тому приїхав. Взяв участь, щоб підтримати не тільки більярдну спільноту, а підтримати й тих, хто зараз на передовій. Хоч зараз передова всюди – і тут, на Тернопільщині, і на Львівщині, і на Вінниччині, і на Харківщині», – каже Володимир.

Керівник федерації більярду Тернопільщини Андрій Мазепа каже, що благодійний турнір на підтримку Збройних сил України проводять вперше. «Ми вільний внесок зробили – мінімально просимо 300 гривень, щоб люди допомагали, а дехто давав і 500 гривень, дехто і ще більше. Зібрали понад 10 тисяч. Ці кошти будуть передані у фонд Сергія Притули. Не вистачає аптечок, турнікетів і багато чого. Ми вважаємо своїм обов’язком допомогти, тим більше, маючи можливість», – розповів Андрій Мазепа.

За його словами, коли почалася повномасштабна війна росії проти України, більярдисти розірвали всі зв’язки з країною-ворогом.

 

Також на підтримку ЗСУ в Тернополі організували благодійне стендап-шоу «Гумористичний фронт». 

 

У приміщенні, де проводять благодійний стендап , можна перебувати під час повітряної тривоги.

«Це не класичний стендап. Ми організовуємо гумористичне шоу. Коміки збираються за столом і в жартівливій формі обговорюють актуальні новини. Сьогодні до нас прийшов Артем Дамницький, учасник команди «Ветерани космічних військ». Ми намагаємося запрошувати відомих українських коміків щотижня», – розповідає Марічка Юрчак, менеджерка галереї «Na пошті».

«Це імпровізаційне шоу, беруть участь різні коміки. Ми плануємо організовувати його щотижня. Будемо ганьбити агресорів, розганяти жарти на актуальні новини. Ініціатива виникла бо ми хочемо допомогти ЗСУ всіма силами. А ще хочемо підняти людям настрій у непростий час. Допомагаємо, як вміємо», –  каже Євген Королько.

«Минулого тижня на стендап-шоу прийшли 70 людей. Вдалося зібрати п’ять тисяч гривень», – каже Марічка Юрчак. За її словами, зібрані гроші перерахували Збройним силам України та на допомогу тимчасово переміщеним людям.

Немає коментарів:

Дописати коментар