03 березня 2022

Інформація про поселення, волонтерство та оборону Тернополя

              Сьогодні, 3 березня 2020 року, вже восьмий день війни з московським ворогом. Восьмий день як українські воїни на весь світ показують свою силу і звитягу, а український народ велич духу і єднання. Тернопільщина продовжує приймати у себе переселенців з інших областей України.

Надаємо інформацію про те, де люди можуть отримати допомогу із житлом, як долучитися до волонтерства та оборони міста Тернополя.

     

Поселення (житло). У Тернополі переселенці можуть отримати допомогу із житлом у Гуманітарному штабі, який знаходиться на 2 поверсі залізничного вокзалу м. Тернополя (зал очікувань). Тут допоможуть також з продуктами, засобами гігієни та одягом. Усім, кому необхідна допомога з місцем поселення тощо, звертайтесь:

У Тернополі (098)1747741, (067)8442278.

         Військовий облік. Усі чоловіки віком від 18 до 60 років, які прибули до Тернополя з інших регіонів, зобов’язані зареєструватися та стати на військовий облік.

   Оборона та захист. Бажаючі можуть допомогти правоохоронцям патрулювати місто, нести службу на блок-постах, патрулювати вулиці, охороняти обєкти критичної інфраструктури. Перед патрулюванням проводиться відповідний інструктаж із заходів безпеки. За детальною інформацією звертатись в Український дім «Перемога» (м. Тернопіль б-р Т. Шевченка, 27).

     Волонтерство. Якщо ви можете допомогти своєю працею, записуйтесь у волонтери. Уся інформація про допомогу в час війни є у спільноті Війна. Допомога Тернопіль (Facebook).

Зараз ніхто не може залишатись осторонь війни в Україні.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!

Немає коментарів:

Дописати коментар